Sel laupäeval Tarmo Vardja sünniaastapäeva kontsert

Oled oodatud laupäeval, 12. novembril kell 18.00  Oleviste kirikusse
Tarmo Vardja 60. sünniaastapäeva kontserdile.

Tarmo Vardja sündis 9. novembril 1951. aastal Tartus kolmelapselise pere vanima lapsena. Juba 5-aastaselt pandi ta viiulit õppima. Ta lõpetas 1971. aastal Linda Riineri juhendamisel Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ja 1976. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi, õpetajateks professor Vladimir Alumäe, Harald Aasa ja Hillar Taamal.

Konservatooriumis õppimise ajal töötas Tarmo kolm aastat Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris. Peale Konservatooriumi lõpetamist teda enam ERSO-sse tööle ei suunatud, põhjuseks usulised veendumused. Peale sõjaväeteenistust töötas Tarmo kaks aastat katlakütjana. 1980. aastast kuni surmani mängis ta taas ERSO-s viiulit. Ta käis paljudes eesti, soome ja rootsi kodudes ning kirikutes klavereid häälestamas.

Tallinnas õppimise ajal liitus ta Oleviste kogudusega, mängis viiulit saatega segakooris, laulis noortekooris, juhatas segakoori ja Effataa koori. Kooritöö kõrval moodustas ta mitmeid ansambleid ja kvartette. Kümme aastat mängis ja laulis Tarmo bluegrass ansamblis Robirohi, tegi mitu aastat kaastööd Jeruusalemma lehtmajapühade sümfooniaorkestris ja Soome kristlikus kammerorkestris Credo.

1978. aastal laulatati Tarmo Vardja Liidia Tammoga. Tarmo oli hea abikaasa ja armastav isa seitsmele lapsele: Markusele, Rutile, Hanna-Mariale, Taanielile, Toomasele, Jaakobile ja Eva-Liisale, ta oli abivalmis ja rõõmsameelne, hea huumorisoonega kaaslane.

8. detsembril 2007 aastal teel Tartusse kontserdile lahkus Tarmo Vardja ootamatult igavikku.

Categories Teated | Tags: | Posted on november 3, 2011

.

close window

Jumalateenistused & asukoht

Pühapäeviti kell 10 ja kell 12

Neljapäeviti kell 18:30 palvekoosolek

Reedei kell 18:30 noorteõhtu


Kirik avatud oktoobri lõpuni iga päev kell 10.00-18.00

Torni pääs piletitega: 2 eur / 1 eur


View Larger Map
Lai tn 50
Tallinn, 10133
Tel: 641 22 41