Hiina vähemusrahvaste muusikud 8. ja 9. veebruaril

poster-one-body

Tallinnas astuvad vähemusrahvuste toetuseks üles noored artistid Hiinast.

Laupäeval, 8. veebruaril, kell 19.00 toimub Tallinna Metodisti kirikus kontsert, kus  esinevad Tiibeti, Dai, Wa ja Hani vähemusrahvaste muusikud. Kontserdi eesmärk on koguda toetust Hiinas elavatele vähemusrahvastele.

Pühapäeval, 9. veebruaril kell 10.00 ja 12.00
Oleviste kirikus jumalateenistusel.

Professionaalsete artistide grupis on lisaks muusikutele ka tantsijad ja filmitegijad Hiinast, Junnani provintsis asuvast Kunmingist. Muusikud mängivad nii traditsioonilistel pillidel kui ka lääne päritolu instrumentidel.
Erikülalisena esitleb kontserdil oma töid Rootsi kunstnik Janerik Johansson, kes on pälvinud mitmeid auhindu, nende seas ka tunnustust Peterburi Vene Muuseumilt.
„Me oleme väga rõõmsad, et saame Eestis pakkuda võimalust nautida nii ilusat muusikat nii kaugest piirkonnast kui Tiibet. Me loodame, et see sündmus julgustab inimesi sügavamalt austama ja kaasa elama väiksemate põlisrahvaste tegevusele üle kogu maailma,“ ütleb Eesti Evangeelne Allianssi peasekretär Indrek Luide.

Noored artistid kuuluvad 2009. aastal asutatud Hiina Kristliku Kunsti Teenistusse (CCAM), mis on osa professionaalseid kunstnikke toetava organisatsiooni TCG Nordica projektist. CCAM eesmärk on julgustada inimesi ühendama oma usku reaalse elukogemusega. Lisaks Tallinnale esinevad käesoleval aastal noored artistid  ka Norras, Taanis ning Rootsis.

 

Categories Teated | Tags: | Posted on veebruar 7, 2014

.

close window

Jumalateenistused & asukoht

Pühapäeviti kell 10 ja kell 12

Neljapäeviti kell 18:30 palvekoosolek

Reedei kell 18:30 noorteõhtu


Kirik avatud oktoobri lõpuni iga päev kell 10.00-18.00

Torni pääs piletitega: 2 eur / 1 eur


View Larger Map
Lai tn 50
Tallinn, 10133
Tel: 641 22 41