Jumalateenistused – Märts 2014

Pühapäev, 2. märts
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum –  Ermo Soon, jutlus – Hrain Jebejian
meeskoor  – Mary Tedre, Kaie Kant
orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum – Ermo Soon, jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Inga Tingas, Andres Jäätma
juhatab – Siim Teekel
17.00    Iisraeli õhtu
Ansambel „Keshet“, juhatab Ülo Niinemägi

Kolmapäev, 5. märts
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo
19.00    Venekeelne jumalateenistus (käärkambris)

Neljapäev, 6. märts 
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 7. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Madis Kivisild, ülistus – Johanna-Maarja Looris
juhatab Markus Mäemets

Laupäev 8. märts
11.00    Naiste palvehommik „Jumal viib mu asja lõpuni“
jutlus – Ivi Rang, juhatab Karin Raja

Pühapäev, 9. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi, jutlus Henno Hunt
naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
orel – Maris Lend, juhatab Ülo Niinemägi
11.15  Koguduse üldkogu koosolek
12.00    Jumalateenistus

lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi, jutlus – Ülo Niinemägi
ülistus – Kadri-Ann ja Erki-Andres Nuut
juhatab Rein Uuemõis

Kolmapäev, 12. märts
19.00    Venekeelne jumalateenistus (käärkambris)

Neljapäev, 13. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 14. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Ülo Niinemägi, ülistus – Hendrik Soon
juhatab Hele-Maria Taimla

Pühapäev, 16. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
sõnum – Siim Nigulas, jutlus – Tarmo Lige
mandoliinikoor – Leida Haavasalu, L. Rahuoja
orel – Ly Keller, juhatab Heldur Kajaste
12.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Vilja Lige
sõnum – Siim Nigulas, jutlus – Teet Uuemõis
ülistuskoor – Kersti Kuusk, juhatab Siim Teekel
17.00     Kontsert Anne Metsala loomingust

Kolmapäev, 19 märts
14.00    Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Meriloo
19.00    Venekeelne jumalateenistus (käärkambris)

Neljapäev, 20. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 21. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Martti Paju, ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Eduard Ülevain

Pühapäev, 23. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
sõnum – Liidia Vardja, jutlus – Heldur Kajaste
lastekoor – Varje Soon, Annika Soon
orel – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
sõnum – Liidia Vardja, jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Hele-Maria Taimla, juhatab Siim Teekel
17.00    Heategevuskontsert „Taastame Mähe kiriku“

Kolmapäev, 26. märts
19.00    Venekeelne jumalateenistus (käärkambris)

Neljapäev, 27. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 28. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Mart Oksa, ülistus – Janeli Kuusk
juhatab Anete Palmik

Pühapäev, 30. märts      
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Taimi Kaldaru
sõnum – Ülo Vaher, jutlus – Veljo Kaptein
muusika – Andrus Vaiklo ja sõbrad
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Taimi Kaldaru
sõnum – Ülo Vaher, jutlus – Raul Rikk
Effataa – Elisabeth Hõbesalu
juhatab Rein Uuemõis

Categories Kuukava, Teated | Tags: | Posted on veebruar 28, 2014

.

close window

Jumalateenistused & asukoht

Pühapäeviti kell 10 ja kell 12

Neljapäeviti kell 18:30 palvekoosolek

Reedei kell 18:30 noorteõhtu


Kirik avatud oktoobri lõpuni iga päev kell 10.00-18.00

Torni pääs piletitega: 2 eur / 1 eur


View Larger Map
Lai tn 50
Tallinn, 10133
Tel: 641 22 41