Jumalateenistused – aprill 2014

Kolmapäev 2. aprill
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 3. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 4. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Hele-Maria Taimla
ülistus – H.I.S. bänd, juhatab Siim Nigulas

Laupäev 5. aprill
10.00 Lastetöö kevadseminar

Pühapäev, 6. aprill
10.00 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum, palve – Gerly Tammiste
jutlus – Siim Teekel
muusika – Üllar Kuusk, Auri Niilo
orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum, palve – Gerly Tammiste
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Tuuli Heeney
juhatab Rein Uuemõis
17.00 Iisraeli õhtu
juhatab Peeter Võsu

Kolmapäev, 9. aprill
14.00 Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Meriloo
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 10. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 11. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Taaniel Vardja
ülistus – Taavet Hõbesalu, juhatab Anete Palmik

Pühapäev, 13. aprill
Palmipuudepüha
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel
sõnum – Siim Nigulas
jutlus – Heldur Kajaste
Puhkpilliorkester, Lehari Kaustel
orel – Maris Lend
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel
sõnum – Siim Nigulas
jutlus – dr Paul Chung (Lõuna-Korea)
ülistus – Kadri-Ann ja Erki-Andres Nuut
juhatab Ülo Niinemägi
17.00 Evangeelne õhtu
Jutlustavad Jouni Ensio Niiranen, Asko Juhani Shroderus (Soome)
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi

Kolmapäev 16. aprill
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 17. aprill
Suur neljapäev

18.30 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
jutlus – Rein Uuemõis
meeskoor – Kaie Kant, Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel

Reede, 18. aprill
Suur reede

10.00 Jumalateenistus
jutlus – Ülo Niinemägi
segakoor – Irma Vaiklo, orel Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
19.00 Noorteõhtu film „Kristuse kannatused“

Pühapäev, 20. aprill
Esimene ülestõusmispüha
8.00 Jumalateenistus
Naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
juhatab Ülo Meriloo
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
sõnum – Mart Oksa
jutlus – Tarmo Lige
Ülistuskoor – Kersti Kuusk, orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Mart Oksa
jutlus – Veljo Kaptein
Ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 23. aprill
14.00 Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 24. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 25. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Allan Kroll
ülistus – Hele-Maria Taimla, juhatab Marek Jõks

Pühapäev, 27. aprill
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi
jutlus – Ülo Niinemägi
Mandoliinikoor – Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Ly Keller
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi, jutlus – Rein Uuemõis
Effataa – Elisabeth Hõbesalu
juhatab Veljo Kaptein

Categories Kuukava, Teated | Tags: | Posted on märts 31, 2014

.

close window

Jumalateenistused & asukoht

Pühapäeviti kell 10 ja kell 12

Neljapäeviti kell 18:30 palvekoosolek

Reedei kell 18:30 noorteõhtu


Kirik avatud oktoobri lõpuni iga päev kell 10.00-18.00

Torni pääs piletitega: 2 eur / 1 eur


View Larger Map
Lai tn 50
Tallinn, 10133
Tel: 641 22 41